Hakkımızda

1.Datça Kültür,Sanat ve Barış Şenlikleri ile Datça’mızın tanıtımı için Datça Belediye Başkanımız Gürsel Uçar ile birlikte el ele verdik. Daha önce 8 defa yapılan son 4 yıldır yapılamayan Altın Badem Film Festivalinin devamını 1. Altın Badem Yaşam Ödülleri olarak yapacağız. Yaşamında içinde iş,ekonomi, sinema,müzik,kültür,televizyon ve basın dünyası var. Yaşamın renklerini barındıran bu öğelerin hepsi 2 Ekim’de Datça Amfi Tiyatroda halka açık ücretsiz bir şekilde Datça’lılarla buluştu.
 
MUĞLA’YA DEV TANITIM HAMLESİ

Marka Kent Muğla Projesi Datça’da yapılacak olan 1. Datça Kültür,Sanat ve Barış Şenlikleri ile Datça’dan start alıyor. Datça Life Dergisi İmtiyaz Sahibi ve Datça Turizm İşletmecileri Derneği Başkanı Saygın Kurt yaptığı açıklamada proje ortağım marka danışmanı Nedim Delibaş ile 2 yıldır alt yapı çalışmalarını büyük bir titizlikle sürdürdükleri Marka Kent Muğla Projemizin ilk ayağını Datça’da bu etkinlikle başlatıyoruz. 
Geçtiğimiz günlerde bir araya geldiğimiz Muğla Büyükşehir Belediye Başkanımız Osman Gürün başkanımıza projemizi sunduk. Türkiye’nin en büyük turizm bölgesi Muğla’nın tarihi,turizmi,sanatı,mutfağı ve kendi öz markalarını bu proje ile Türkiye ve Dünya vizyonuna sunmaya hazırlanıyoruz. Tek dileğimiz bölgenin turizmden daha fazla pay alması ve Muğla’nın dünyaya tanıtılması dedi.

ALTIN BADEM ÖDÜLLERİ 2 EKİM’DE DATÇA’DA YAPILDI

Datça Turizm İşletmecileri Derneği ve Marka Kent Muğla Projesi Yönetim Kurulu Başkanı Saygın Kurt sözlerinin devamında şunları söyledi.
1.Datça Kültür,Sanat ve Barış Şenlikleri ile Datça’mızın tanıtımı için Datça Belediye Başkanımız Gürsel Uçar ile birlikte el ele verdik. Daha önce 8 defa yapılan son 4 yıldır yapılamayan Altın Badem Film Festivalinin devamını 1. Altın Badem Yaşam Ödülleri olarak yapacağız. Yaşamında içinde iş,ekonomi, sinema,müzik,kültür,televizyon ve basın dünyası var. Yaşamın renklerini barındıran bu öğelerin hepsi 2 ekimde Datça Amfi Tiyatroda halka açık ücretsiz bir şekilde Datça’lılarla buluştu.